Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556365-2998

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202504 202404 202304
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 397 Revenue Up 367 Revenue Up 250
Rahoituskulut : 7 Revenue Up 5 Revenue Down 16
Tulos ennen satunnaisia eriä: 290 Revenue Up 84 Revenue Up 41
Taseen loppusumma: 682 Revenue Up 303 Revenue Down 426
Vaihtuvat vastaavat: 281 Revenue Up 54 Revenue Down 194
Lyhytaikaiset velat: 101 Revenue Up 36 Revenue Down 243
Oma pääoma: 461 Revenue Up 267 Revenue Up 183
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 0 0 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 67,6% Revenue Down 88,1% Revenue Up 43,0%
Liikevaihto per henkilö: INF INF INF
Kannattavuus: 73,0% Revenue Up 22,9% Revenue Up 16,4%
Oman pääoman tuotto (ROE): 62,9% Revenue Up 31,5% Revenue Up 22,4%
Maksuvalmius: 278,2% Revenue Up 150,0% Revenue Up 79,8%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 43,5% Revenue Up 29,4% Revenue Up 13,4%
Tilinpäätös 202504
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 397
Rahoituskulut : 7
Tulos ennen satunnaisia eriä: 290
Taseen loppusumma: 682
Vaihtuvat vastaavat: 281
Lyhytaikaiset velat: 101
Oma pääoma: 461
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 67,6%
Liikevaihto per henkilö: INF
Kannattavuus: 73,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 62,9%
Maksuvalmius: 278,2%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 43,5%