Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556148-7215

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202504 202404 202304
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 1 946 Revenue Up 1 602 Revenue Up 1 541
Rahoituskulut : 1 1 Revenue Down 13
Tulos ennen satunnaisia eriä: 117 Revenue Up 58 Revenue Down 61
Taseen loppusumma: 1 504 Revenue Up 1 309 Revenue Up 1 211
Vaihtuvat vastaavat: 1 496 Revenue Up 1 288 Revenue Up 1 178
Lyhytaikaiset velat: 908 Revenue Up 806 Revenue Up 754
Oma pääoma: 596 Revenue Up 503 Revenue Up 457
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 2 2 Revenue Up 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 39,6% Revenue Up 38,4% Revenue Up 37,7%
Liikevaihto per henkilö: 973 Revenue Up 801 Revenue Down INF
Kannattavuus: 6,0% Revenue Up 3,6% Revenue Down 4,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 19,6% Revenue Up 11,5% Revenue Down 13,3%
Maksuvalmius: 164,8% Revenue Up 159,8% Revenue Up 156,2%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 7,8% Revenue Up 4,5% Revenue Down 6,1%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

  • Bona AB

    Puhdistusaineet

  • Solveco AB

    Etanoli. Isopropanoli. Maaliteollisuuden kemikaalit. Tis...

  • IMCD Sweden AB

    Rasvanpoistoaineet. Värilisäaineet. Väriaineet. Rautaoks...

Tilinpäätös 202504
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 1 946
Rahoituskulut : 1
Tulos ennen satunnaisia eriä: 117
Taseen loppusumma: 1 504
Vaihtuvat vastaavat: 1 496
Lyhytaikaiset velat: 908
Oma pääoma: 596
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 2

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 39,6%
Liikevaihto per henkilö: 973
Kannattavuus: 6,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 19,6%
Maksuvalmius: 164,8%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 7,8%